Doe-mee-middag op 16 april

Onze tuinvereniging heeft diverse voorzieningen voor algemeen gebruik van alle leden. Denk aan de kantine, winkel, parkeerplaats, fietsenstalling, recreatieve tuin en groenvoorzieningen.
Deze voorzieningen worden jaarlijks onderhouden en soms vervangen of vernieuwd.

Met de komst van veel nieuwe tuinleden, commissieleden en bestuurders ontstaan inspirerende leuke nieuwe ideeën ter verbetering van onze gemeenschappelijke voorzieningen. Maar welke ideeën zijn een goede investering en krijgen de goedkeuring van de meerderheid van onze tuinleden? Daarover willen we met al onze leden in gesprek. We nodigen iedereen uit die met ons wil meedenken. Deel jouw plannen met het bestuur en met alle tuinleden. Zo maken we samen een plan voor een nog beter Roomburg.

Meld je hieronder aan voor de ‘ROOMBURG DOE MEE MIDDAG’  
op 16 april 2023 van 14.00 – 16.00 uur.